dětské mikiny

Dětské mikiny pro holky i kluky

Nabízíme dětské mikiny s kapucí i bez kapuce různých barev a vzhledů pro kluky i holky. Všechny mikiny jsou veselé a barevné, střihy pohodlné a s dětským motivem, které v obchodě jen tak nekoupíte. Veškeré dětské mikiny jsou ručně šité a každý kus je originál. Mikiny od nás mají kvalitní a příjemné materiály a spl...

Dětské mikiny pro holky i kluky

Nabízíme dětské mikiny s kapucí i bez kapuce různých barev a vzhledů pro kluky i holky. Všechny mikiny jsou veselé a barevné, střihy pohodlné a s dětským motivem, které v obchodě jen tak nekoupíte. Veškeré dětské mikiny jsou ručně šité a každý kus je originál. Mikiny od nás mají kvalitní a příjemné materiály a splňují atest do tří let věku ďíťete.

Mikiny pro holky

Mikiny pro holky šijeme nejčastěji v v čistě holčičích  barvách, protože po nás chtějí "malé zákaznice" právě tyto barvy. K dispozici je velká škála obrázků a vzorů.

Mikiny pro kluky

Pro kluky nabízíme mikiny se vzory například traktorem, míčem, autíčkem a další. Z osobní zkušeností víme, že oblečení pro kluky moc na trhu není, natož aby byl nějaký hezký klučičí vzor.

Zobrazit

dětské mikiny Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek