Dětské oblečení

Vítejte na mých stránkách..

Šít oblečení jsem začala při mateřské dovolené, protože jsem chtěla, aby můj syn nenosil stejné oblečení jako ostatní, kteří mají oblečení koupené z běžně dostupných obchodů. Nejprve jsem šila tepláky, později jsem si troufla i na další věci, jako jsou mikiny, softshellové kalhoty a další. Níže najdete aktualní produk...

Vítejte na mých stránkách..

Šít oblečení jsem začala při mateřské dovolené, protože jsem chtěla, aby můj syn nenosil stejné oblečení jako ostatní, kteří mají oblečení koupené z běžně dostupných obchodů. Nejprve jsem šila tepláky, později jsem si troufla i na další věci, jako jsou mikiny, softshellové kalhoty a další. Níže najdete aktualní produkty. Pro více informací, mě naváhejte kontaktovat na emailu, nebo telefonicky.

Dětské oblečení

Softshellové kalhoty

Softshellové kalhoty různých velikostí pro kluky i holky. Softshellové kalhoty jsou výbornou volbou pro každé dítě do chladného počasí. Kvalitní, příjemný a hlavně funkční materiál. Softshellové kalhoty ušité od nás mají náplet v pase, aby děti měly krytá záda. Softshellové kalhoty v originálním designu, padnoucím střihu. V zateplené i nezateplené variantě, na jaro i na podzim.

Dětské tepláky

Klasické dětské tepláky různých barev, nápletů a vzorů pro kluky i holky a různých velikostech. Tepláky od nás, mají v pase pružný náplet bez gumy. Tepláky mají materiály s atesty pro děti do 3 let. Nabízíme veselé, barevné a neokoukané látky s kapsami i bez kapes.

Dětské mikiny

Nabízíme mikiny s kapucí i bez kapuce různých barev a vzhledů pro kluky i holky. Všechny mikiny jsou veselé a barevné, střihy pohodlné a s hezkým motivem, které v obchodě jen tak nekoupíte. Veškeré mikiny jsou ručně šité a každý kus je originál. Mikiny od nás mají kvalitní a příjemné materiály a splňují atest do tří let věku ďíťete.

Mikiny pro holky

Mikiny pro holky šijeme nejčastěji v růžových barvách, protože po nás chtějí "malé zákaznice" právě tuto barvu. K dispozici je velká škála obrázků a vzorů.

Mikiny pro kluky

Pro kluky nabízíme mikiny se vzory například traktorem, míčem, autíčkem a další. Z osobní ukušeností víme, že oblečení pro kluky moc na trhu není, natož aby byl nějaký hezký klučičí vzor.

Zobrazit

Dětské oblečení V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • softshellové kalhoty

  O softshellu..

  Odolná, pevná, a vodoodpudivá látka, která zabraňuje zapaření těla, proto udrží dítě v teple a suchu. Snadná údržba-stačí otřít vlhkým hadrem.

  Dětské softshellové kalhoty

  Softshellové kalhoty se v současné době stávajívelmi populární pro svoji jednoduchost na údržbu a zároveň funkčnost. Dětské softshellové kalhoty různých velikostí pro kluky i holky jsou výbornou volbou pro každé dítě do chladného počasí. Kvalitní, příjemný a hlavně funkční materiál. Softshellové kalhoty ušité od nás mají náplet v pase, aby děti měly krytá záda. Originální design, padnoucí střih! V zateplené i nezateplené variantě, na jaro i na podzim.

 • teplákové soupravy

  Teplákové soupravy pro holky i kluky, různých motivů a velikostí.

 • kraťasy

  Krásné dětské kraťasy různých barev a motivů pro kluky a holky. Blíží se jaro a léto a v těchto dnech se budou kraťasy určitě hodit.

 • dětské tepláky - baggy...

  Dětské baggy tepláky

  Tepláky specifického střihu-mají snížený sed pro větší pohodlí dětí. V pase vysoký náplet, aby dětem netáhlo na záda. Jsou vhodné i na látkové pleny.

  Ušité z pružné teplákoviny.

  Dětské tepláky klasického střihu

  Dětské tepláky různých barev, nápletů a vzorů pro kluky i holky v různých velikostech. Dětské tepláky od nás, mají v pase pružný náplet bez gumy. Tepláky baggyklasického střihu mají materiály s atesty pro děti do 3 let. Nabízíme veselé, barevné a neokoukané látky s kapsami i bez kapes.

 • sukně

  Dětské holčičí sukně hezkých a jednoduchých vzorů z teplákoviny a úpletu.

 • dětské mikiny

  Dětské mikiny pro holky i kluky

  Nabízíme dětské mikiny s kapucí i bez kapuce různých barev a vzhledů pro kluky i holky. Všechny mikiny jsou veselé a barevné, střihy pohodlné a s dětským motivem, které v obchodě jen tak nekoupíte. Veškeré dětské mikiny jsou ručně šité a každý kus je originál. Mikiny od nás mají kvalitní a příjemné materiály a splňují atest do tří let věku ďíťete.

  Mikiny pro holky

  Mikiny pro holky šijeme nejčastěji v v čistě holčičích  barvách, protože po nás chtějí "malé zákaznice" právě tyto barvy. K dispozici je velká škála obrázků a vzorů.

  Mikiny pro kluky

  Pro kluky nabízíme mikiny se vzory například traktorem, míčem, autíčkem a další. Z osobní zkušeností víme, že oblečení pro kluky moc na trhu není, natož aby byl nějaký hezký klučičí vzor.

 • softshellové bundy

  Dětské softshellové bundy různých velikostí a vzorů.

  Bundy je možné ušít na přání po platbě předem, případně můžete koupit bundu, která je skladem. Dostupné vzory budou vždy zaslány do zprávy individuálně. V případě zájmu, nám napiště zprávu.